петок, 4. декември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Теа Таировиќ по дома, само по градник, игра, меша, се крши… Еротскиот танц на ѕвездата среде корона наездата од кој „ќе ви падне вилицита“ (ВИДЕО)

Теа Таировиќ по дома, само по градник, игра, меша, се крши… Еротскиот танц на ѕвездата среде корона наездата од кој „ќе ви падне вилицита“ (ВИДЕО)

Во екот на корона пандемијата, и покрај сите забрани, полицискиот час, карантинот, изолацијата… сексапилната  пејачка Теа Таировиќ е една од оние што никако не мируваат.

Атрактивната пејачка реши да не чека и наскоро да ја израдува својата публика со новата песна наречена „Светица“. Видеото повеќе од провокативно, пејачката расна, страсна, разголена, пожелна, сексапилна… како ангел, ама порочен. И таа и останатите секси ангелчиња околу неа.

Во меѓувреме, додека јавноста чека да се појави видеото, Теа не може да седи мирна. На пејачката и „мрда опашката“, па затоа секојдневно ги „излудува“  обожавателите со секси домашни клипчиња.

 

View this post on Instagram

 

#svetica?

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic) on

На последното, среде корона наездата е снимен „танцот на ѕвездата“… А во него, Теа само по градник од кој се прелеваат огромните гради, игра, танцува се крши, меша… на музика во латино ритам.

За нејзината нова видеопровокација со која ги „збудале“ своите следбеници,  не треба да се трошат повеќе реченици… Доволно е самите да погледнете и од еротскиот танц на „светицата“ ќе ви „падне вилицата“,  уште додека не сме ја ни завршиле реченицата…

 

View this post on Instagram

 

coronaO ?

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic) on

извор: vistina.com.mk

 

Коронавирус