понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 110
home Познати

Теа Таировиќ на масажа: Пејачката се разголи, ама ги запази сите протоколи, па го покажа и лицето и малку подолу… (ФОТО)

Теа Таировиќ на масажа: Пејачката се разголи, ама ги запази сите протоколи, па го покажа и лицето и малку подолу… (ФОТО)

Атрактивната пејачка Теа Таировиќ повторно блеска, како на настапите, така и на социјалните мрежи.

Овој пат, оваа популарна дама се снимаше за своите следбеници на „Инстаграм“.

По тој повод направи неколку фотографии во различни провокативни пози, а во преден план ги истакна бујни облини и измами воздишки кај мажите.

Расната Теа потоа отиде на масажа каде и покрај тоа што речиси целата се разголи, сепак ги запази сите протоколи.

Медицинска маска на устата при блискиот контакт со масерката, па откако сеансата заврши, пејачката се ослободи и од маската…

За останатиот дел од гардеробата не е познато, иако од приложеното видео на самобндисување пред огледалото, јасно е дека теа покрај масреката ја посетила и козметичарката, па по третманот на лицето изгледа многу посвежо. До душа клипот толку кратко трае, што немате време да ја погледнете в лице, зашто фокусот на вниманието ви го фиксира погледот малку подолу!

Впрочем, погледнете па и самите кажете, во што попрво да ја гледате бујната Теа? Во лицето или…?

Коронавирус