понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 155
home Познати

Теа Стошевска приреди домашно секси кабаре: „Ѕвездата на Гранд“ во еротско-актерско издание во еден чин, од домашниот карантин (ВИДЕО)

Теа Стошевска приреди домашно секси кабаре: „Ѕвездата на Гранд“ во еротско-актерско издание во еден чин, од домашниот карантин (ВИДЕО)

Атрактивната пејачка Теа Стошевска, која се натпреварува во тековната сезона на „Sвездите на Гранд“ додека трае вонредната состојба нема да има можност да се докаже на сцената на популарното шоу, бидејќи снимањето на емисиите е одложено.

За тоа време, додека е во карантин, таа снима секси фотографии и клипчиња за своите следбеници на социјалните мрежи.Во најновото видео, Теа глуми ѕвезда од кабаре кое го направила во својот дом и така провокативно костимирана се снимала во повеќе од предизвикувачко издание.

Видеото им ги ококори очите на многумина од мажите кои ја следат на Инстаграм, па затоа погледнете го и вие.

Најнови вести

Коронавирус