недела, 5. декември 2021. Вести денес: 113
home Познати

Таткото на Карлеуша скршен од тага пристигна во домот на неговата ќерка заедно со полубратот на пејачката (ФОТО)

Таткото на Карлеуша скршен од тага пристигна во домот на неговата ќерка заедно со полубратот на пејачката (ФОТО)
ANTONIO AHEL/ATA

Таткото на Јелена Карлеуша Драган со својот син денеска рано наутро пристигна во домот на својата ќерка.

Поранешниот полициски- криминалистички инспектор не сакал да дава изјави за медиумите, а на неговото лице се гледало тага поради смртта на неговата поранешна сопруга.

Тие инаку се запознале во 19770-та година кога Дивна имала 19 години во 1977-та година и таа била студент на правниот факултет.

Парот се венчал во 1978-та година кога ја добиле ќерката Јелена, а по разводот тие останале во добри односи.

ФОТО: ТЕЛЕГРАФ.РС/НИКОЛА ТОМИЌ.

Коронавирус