сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Татко и има брдо пари, но тоа неа не и значи ништо- папараците ја фотографираа ќерката на Саша Поповиќ без грам шминка (ФОТО)

Татко и има брдо пари, но тоа неа не и значи ништо- папараците ја фотографираа ќерката на Саша Поповиќ без грам шминка (ФОТО)

Саша Поповиќ, 21. година е во врак со пејачката Сузана Јовановиќ со која ја има ќерката Александра. Дел од нивното семејство е и синот на Сузана од првиот брак, Даниел, кој Саша го гледа како свој син.

Ќерката на директорот на Гранд ретко се појавува во јавност, а сега била снимена кога со својата мајка завршувала обврски низ центарот на градот.

Двете биле без шминка, а она што многумина го коментираат е дека Александра многу личи на својот татко. Што мислите вие?

Најнови вести

Коронавирус