сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 52
home Познати

„Татин господин“: Синот на пејачката со македонско потекло објави неочекувана фотографија од синот, двајцата се речиси копија еден на друг

„Татин господин“: Синот на пејачката со македонско потекло објави неочекувана фотографија од синот, двајцата се речиси копија еден на друг

Мирко Шијан, синот на српската пејачка со македонско потекло Гоца Божиновска максимално е посветен на своето семејство, а често споделува и како го поминува времето со синот.

Наследникот на Бојана Родиќ и Мирко е вистински џентлмен и веќе започна да расне.

Овој пат неговите родители го скоцкаа бебето од глава до пети, па следбениците видоа ретка фотографија во вакво издание од него.

-Татин господин, напиша Шијан.

Следбениците веднаш започнаа да го споредуваат Мирко со Зоран, додека дел од коментарите се и дека двајцата неверојатно си личат.

Инаку за потсетување сестрата на Богдана, Бојана се породи на 9 август годинава.

Коронавирус