четврток, 26. мај 2022. Вести денес: 1
home Познати

Тања Савиќ со деколте до папокот ги збудале гостите: Погледот на „немирните“ гради, „душата ја вади“ (ФОТО)

Тања Савиќ со деколте до папокот ги збудале гостите: Погледот на „немирните“ гради, „душата ја вади“ (ФОТО)

Пејачката Тања Савиќ, која е во фокусот на медиумското внимание поради врската со градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ, имаше настап во еден локал во главниот град на Србија.

Тања со своите хитови ги загреа гостите, но тоа не беше се. Таа за оваа пригода беше облечена во бел костум, со свилено боди под него со големо деколте, во кој атмосферата ја доведе до усвитување, но не само со песна.

Во преден план беа нејзините големи бујни гради кои беа се понемирни со секое движење на пејачката, па погледот на посилниот посилниот пол не се одвојуваше од нејзиното широкото деколте.

Патем, додека пеела цело време се наведнувала кон гостите, кои најмногу комплименти и поделија колку за пеењето, толку и на сметка на разголувањето.

А танцот на бујната предница секогаш заслужува повеќе од договорената дневница… кеш, огледан во богат бакшиш!

Инаку пејачката наводно ги избегнува новинарите и фотографите поради врската со Драшко.

Неодамна, еден од нејзините услови за настап беше да им се забрани на новинарите и фоторепортерите да влезат во ресторанот за да не ја фотографираат на сцената, но и за да не се видат прилично малиот број посетители во јавноста.

Арно ама, денес секој има камера на мобилниот, па вистината тешко може да се скрие.

Најнови вести

Коронавирус