вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 84
home Познати

Тања Савиќ со децата пристигна во домот на родителите – кога нејзината мајка ја здогледа белата лимузина ронеше солзи без престан (ФОТО)

Тања Савиќ со децата пристигна во домот на родителите – кога нејзината мајка ја здогледа белата лимузина ронеше солзи без престан (ФОТО)

Пејачката Тања Савиќ денеска буквално го живее животот одново откако ги донесе двата сина во Србија по голготата и буквалното киднапирање од сопругот и носењето на истите во Австралија.

Пејачката по година и половина конечно ги врати децата, а во семејниот дом на родителите во Смедерево внуците беа пречекани со солзи радосници, особено од нивната баба.

Пејачката и нејзините синови пристигнаа со бела лимузина, а мајката на Савиќ, буквално ронеше солзи кога ги здогледа внуците по 17 месеци, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус