четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 80
home Познати

Тања Савиќ разг*лена позира во када – никогаш ПОПРОВОКАТИВНА фотографија! Многумина се во неверување (ФОТО)

Тања Савиќ разг*лена позира во када – никогаш ПОПРОВОКАТИВНА фотографија! Многумина се во неверување (ФОТО)

Фолк-пејачката Тања Савиќ ги изненади сите со новата фотографија на социјалните мрежи.

Имено, таа беше фотографирана во многу провокативно издание.

Се соблече во костим за капење, па позираше гола во када, а во прв план беа нејзините облини.

– Понекогаш сум осамена. Не дека не ми се допаѓаат луѓето … Јас веќе одмарам од туѓите лаги – навела таа во описот на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TANJA SAVIC (@tanja_savic_private)

Фотографијата предизвика лавина од коментари, а додека некои ја почестуваа со комплименти, други сметаа дека ваквата слика е премногу, и дека нејзините кочници и „попуштиле“ по сè што се случило во нејзиниот живот.

Коронавирус