петок, 3. декември 2021. Вести денес: 12
home Познати

Тања Савиќ го крена фустанот и ги покажа долгите и витки нозе, а дефинитивно никој досега не ја видел во вакво издание! (ФОТО)

Тања Савиќ го крена фустанот и ги покажа долгите и витки нозе, а дефинитивно никој досега не ја видел во вакво издание! (ФОТО)

Коментарите за изгледот на славната пејачка само се нижеа.

Познато е дека Тања Савиќ ретко игра на картата на сексапилот, а со овој потег ги изненади сите.

Имено, таа објави провокативна фотографија на социјалните мрежи и ги изненади сите. На сликата, ја гледаме како го крева фустанот, а нејзините нозе се во преден план.

Коментарите за изгледот на познатата пејачка само се нижеа, а многумина наведуваат дека Тања блеска откако нејзините деца се вратени од Австралија.

Коронавирус