вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Познати

Тања Савиќ ги истури градите во фустан со деколте до папокот (фото)

Тања Савиќ ги истури градите во фустан со деколте до папокот (фото)

Српската пејачка Тања Савиќ од април поминува низ тежок период.

Имено, сопругот на пејачката ги однесе нивните синови во Австралија и таа ги нема видено веќе неколку месеци.

фото: ата имагес

Тања во јавност изнесе многу детали за приватниот живот кои досега и беа непознати на јавност. Таа откри дека и покрај се ќе остане силна за своите деца и ќе се бори.

Деновиве, пејачката присуствуваше на снимањата на емисијата „Никогаш не е доцна“.

Таа се појави во црвен фустан, а во фокусот беа  нејзините бујни гради.