среда, 7. декември 2022. Вести денес: 43
home Познати

Тамара Тодевска спасот од овие горештини го пронајде на плажа – пејачката без шминка направи селфи во бикини (ФОТО)

Тамара Тодевска спасот од овие горештини го пронајде на плажа – пејачката без шминка направи селфи во бикини (ФОТО)

Македонските дами како да чекаа само да дојде лето за да го распослаат својот сексапил на плажа, а некои уште во мај ја отворија летната сезона.

Некои повеќе, некои помалку ги покажаа своите атрибути во разголени изданија.

Македонската пејачка Тамара Тодевска изминатите денови исто така ги полнеше батериите под сонце на плажа, а спасот од горештините го бараше во вода.

Тодевска уживаше, но како и секогаш со своите следбеници покажа како го поминува времето.

Имено, таа во кусите приказни на „Инстаграм“ таа сподели фотографија на која позира во бикини, во разголено издание и без грам шминка.

Она што со сигурност ќе се забележи нејзиниот фит фигура која ја доведе до совршенство благодарение на редовните тренинзи.

Сигурни сме дека пејачката ги наполнила батериите и е подготвена за нејзиниот прв настап по пандемијата со коронавирусот.

Qatar 2022