понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 174
home Познати

Тамара Тодевска ја украси новогодишната елка, но има еден голем проблем кој го сподели со фановите (ФОТО)

Тамара Тодевска ја украси новогодишната елка, но има еден голем проблем кој го сподели со фановите (ФОТО)

Новогодишните празници се ближат. Започна украсувањето на домовите, дворовите и балконите.

Насекаде низ градот вниманието го одвлекуваат шарените сијалички.

Многу македонски јавни личности покажаа како го украсиле својот дом.

Една од нив е и македонската пејачка Тамара Тодевска која на својот Инстаграм профил објави фотографии од својата елка.

„Мачето ми ги изеде светилките на елката“, напиша таа во опис на фотографијата.

Коронавирус