среда, 7. декември 2022. Вести денес: 142
home Познати

Тамара го откри полот на новиот член во семејството

Тамара го откри полот на новиот член во семејството

Македонската поп-ѕвезда Тамара Тодевска е бремена по вторпат. Популарната пејачка пред еден месец ја потврди убавата вест за „Женски Магазин“.

Таа тогаш изјави:

-Кога дознавме за бременоста се израдувавме, затоа што и двајцата сметаме дека ова е нешто што само ќе ја надополни нашата среќа. Не мислам дека Хана ќе изгуби од нашето внимание и дека е прерано да се има второ дете. Вака ќе биде весело и многу, многу гласно.

Овој пат Тамара на својот профил на Инстаграм го откри полот на новиот член во семејството. Заедно со фамилијата во Гевгелија, таа и Мачка дознаа дека Хана ќе има братче.

Нивната среќа беше огромна.

Qatar 2022