четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 1
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Таман помислија дека се облекла нормално, ги видоа нејзините чевли: Лејди Гага повторно шокира (ФОТО)

Таман помислија дека се облекла нормално, ги видоа нејзините чевли: Лејди Гага повторно шокира (ФОТО)

Заштитен знак на Лејди Гага е театралноста и екстраваганцијата.

Така беше и на нејзиното последно појавување.

Сите очекуваа нешто чудно во нејзиниот изглед и почнаа да ја гледаат. Фризура-нормална, облека-во ред, но што е со чевлите?!

Најзабележано од ова нејзино издание, сигурно, се чевлите со платформа висока 25 сантиметри.

Коронавирус