недела, 16. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Тајна венчавка со 20 години постар човек: Ќерката на Сузана Манчиќ не престанува да ја шокира јавноста (ФОТО)

Тајна венчавка со 20 години постар човек: Ќерката на Сузана Манчиќ не престанува да ја шокира јавноста (ФОТО)

Постарата ќерка на водителката Сузана Манчиќ, Теодора Куниќ, води живот за кој многумина завидуваат, а она што посебно ја интригира јавноста е бракот со 20 години постар бизнисмен.

Теодора Куниќ крена голема прашина минатата година во Лас Вегас, кога тајно се омажи за 20 години постар бизнисмен со кој со години беше во врска, а за венчавката не знаела ниту нејзината мајка.

 

View this post on Instagram

 

???

A post shared by Teodora Kunic (@teodorakunic) on

Иако во текот на цела година патува по светот и живее луксузен живот, Теодора овие денови се стационирала во Србија каде минува време со своето семејство.

 

View this post on Instagram

 

A daughter,a father and a little doggo??? #familypic

A post shared by Teodora Kunic (@teodorakunic) on

Таа посебно ужива во природата и гледањето на знаменитости, па отиде искористила прилика да отиде во „Ѓаволската варош“ да мине повеќе време со нејзиниот татко Небојша Куниќ.

Коронавирус