петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

ТАГА ВО ДОМОТ НА МИЛИЦА – коронавирусот одзеде близок член на семејството на пејачката: „Нека те чуваат ангелите“(ФОТО)

ТАГА ВО ДОМОТ НА МИЛИЦА – коронавирусот одзеде близок член на семејството на пејачката: „Нека те чуваат ангелите“(ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ на својот Инстаграм профил ја сподели тажната вест, а тоа е дека изгубила некој близок.

Како што напиша таа на социјалните мрежи, нејзината братучетка починала.

-Братучетке моја најубава… каква тага … нека ангелите те чуваат! Почивај во мир – напиша Милица на објавената фотографија од својата братучетка.

Имено, нејзината братучетка ја загубила битката со злобниот коронавирус, вели извор близок на пејачката, објави Блиц.

Коронавирус