среда, 2. декември 2020. Вести денес: 213
home Познати

Таа заборави нешто: Провокативната Нивес Целзијус без гаќички се појави на сцената (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Таа заборави нешто: Провокативната Нивес Целзијус без гаќички се појави на сцената (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

36 годишната Нивес Целзијус со песната „Јен, два, три“ ја вжешти атмосферата на еден хрватски фестивал. За настапот избра убав зелен фустан со прорези од каде се виде и нејзиниот задник.

Обожавателите на социјалните мрежи забележаа дека на настапот на Нивес на ниту една од фотографиите не и се гледаат гаќичките па заклучија дека провокативната пејачка веројатно воопшто не ги носи.

Најнови вести

Коронавирус