петок, 22. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Таа облече само боди, па фановите полудеа: Има прекрасно тело, но направи трик кај градите (ФОТО)

Таа облече само боди, па фановите полудеа: Има прекрасно тело, но направи трик кај градите (ФОТО)

39-годишната Кортни Кардашијан повторно ги изненади фановите.

Таа позираше во боди од познатиот бренд Кристијан Диор.

Ова боди на пазарот се појави во 90-тите години, но се продава и денес и тоа по цена од 523 фунти, што е над 600 евра.

Најстарата сестра од семејството Кардашијан, сепак најде начин да не изгледа вулгарно. Таа кај градите стави нешто кое ги крие, што сестрите не би го направиле.

Овој трик доби најмногу комплименти од фановите.

 

Коронавирус