четврток, 5. август 2021. Вести денес: 140
Вонредна вест

ЦРНА СТАТИСТИКА ВО МАКЕДОНИЈА: Од коронавирус починаа 4 лица, 219 новозаразени

home Познати

Таа изгледа фантастично: Во шестата деценија од животот примамува воздишки од сите страни (ФОТО)

Таа изгледа фантастично: Во шестата деценија од животот примамува воздишки од сите страни (ФОТО)

Џенифер Лопез е посветена кон редовната физичка активност, а тоа неспорно се отсликува на нејзиното тело. И покрај тоа што чекори низ шестата деценија од животот, таа изгледа фантастиќно.

51-годишната ѕвезда беше фотографирана додека се упатуваше кон фитнес сала. Носеше виолетов спортски комплет кој ја истакна нејзината завидна фигура.

Коронавирус