понеделник, 24. февруари 2020. Вести денес: 167
home Познати

Таа има тело вистинско ремек-дело: Од овие фотографии ќе останете без зборови

Таа има тело вистинско ремек-дело: Од овие фотографии ќе останете без зборови

Атрактивната ѕвезда ги краси страниците на најновото издание на „Harper’s Bazaar“.

За фотосесијата згодната Џенифер Лопез, таа позира во костими за капење и креации од познати брендови како Шанел, Живанши, Сен Лоран и Гучи.

„Имам две неверојатни деца и прекрасен партнер. Немам сфатено сè во животот и не е сè совршено. Но, многу сум горда за сето она низ кое поминав во мојот личен живот. Сè уште сум оптимистка и полна со надеж“ – додала таа.

Нејзиното тело, ќе признаете, е вистинско ремек дело.