среда, 7. декември 2022. Вести денес: 38
home Познати

Таа има совршено тело: Софија позира во секси бикини (ФОТО)

Таа има совршено тело: Софија позира во секси бикини (ФОТО)

Манекенката Софија Милошевиќ неодамна за прв пат стана мајка на малиот Алексеј, а набргу по породувањето си ја врати старата фигура.

Таа сега ги воодушеви своите следбеници со нова објава.

Имено, Софија сподели фотографија на Инстаграм на која позира во бел костим за капење, кој одлично одговара на нејзиното тело, а облините беа во преден план.

По овој повод, избраничката на фудбалерот Лука Јовиќ уште еднаш им даде домашна задача на многу јавни личности, бидејќи многумина и завидуваат на нејзината линија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SOFIA (@sofijamilo)

Qatar 2022