петок, 3. декември 2021. Вести денес: 136
home Познати

Таа го покажа најдлабокото деколте: Славната пејачка изгледа брутално секси (ФОТО)

Таа го покажа најдлабокото деколте: Славната пејачка изгледа брутално секси (ФОТО)

Сијара, една од најпознатите американски пејачки привлече големо внимание од присутните за време на доделувањето на спортските награди.

Се појави во долг црн провокативен фустан и притоа го покажа совршеното тело.

Пејачката е инаку посветена на здравиот начин на живот. Интензивно вежба и тренира со години, па затоа не е чудно што нејзината линија е совршена и не мора да крие никакви недостатоци.

Со пејачката на доделувањето дошол и нејзиниот сопруг Расел Вилсон кој за оваа прилика одбрал исто така црна комбинација.

Тоа за кое сите зборуваат е нејзиното длабоко деколте. Би рекле, премногу длабоко.

Коронавирус