петок, 29. септември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Таа го одбележа Копа Либертадорес: Кога ќе дознаете каков проблем и предизвикал големината на „машкоста“ на поранешниот ќе подзинете

Таа го одбележа Копа Либертадорес: Кога ќе дознаете каков проблем и предизвикал големината на „машкоста“ на поранешниот ќе подзинете

Иако поминаа неколку дена од финалето на Копа Либертадорес во кое Палмеирас го победи Фламенго со 2:1, сепак топ тема во светските медиуми се уште е бразилската пејачка Анита.

Имено таа уште еднаш го покажа својот музички талент, а особено сексапил кој го поседува.

Таа на сцената пред почетокот на мечот се појави со четири танчарки кои исто така беа провокативно облечени со што дополнително ја запалија сцената.

Анита инаку на себе носела комбинација од корсет и мини здолниште од марката „Mugler“ чија вредност е 18.000 долари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anitta 🎤 (@anitta)

Нејзиниот приватен живот инаку овие денови стана вистински хит низ светските медиуми, па така тие на големо пишуваат за тоа дека таа е бисексуалка и дека во последните неколку години била во врска со бразилски џет сет личности.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anitta 🎤 (@anitta)

Во ноември оваа година таа ја шокираше јавноста откако го откри сексуалниот проблем кој го има со години.

-Имам еден здравствен проблем кој се вика циститис на медениот месец. Не можам да имам однос со момчиња кои имаат големи пениси, бидејќи ми го пореметуваат телото следниот ден. Тоа е страшно, не е бактерија, туку мојот претходен партнер удираше толку силно што ми предизвика инфекција, вели Анита која има 28 години.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anitta 🎤 (@anitta)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anitta 🎤 (@anitta)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anitta 🎤 (@anitta)

Најнови вести