понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 35
home Познати

Таа го “лекува“ повредениот Родригез: Руската секси манекенка ги остава сите без зборови (ФОТО)

Таа го “лекува“ повредениот Родригез: Руската секси манекенка ги остава сите без зборови (ФОТО)

Повредениот фудбалски ас на Колумбија, Хамес Родригез се лекува во прегратките на убава манекенка.

Повредениот Родригез го пропушти последниот тренинг на Колумбија, а „Дејли маил“ пренесува дека колумбиската фудбалска ѕвезда пред мечот со Англија е на „лекување“ кај руската манекенка Хелга Ловкети.

Атрактивната Хелга е Инстаграм ѕвезда со 4 милиони фанови, која наводно го запознала Хамес преку заедничкиот пријател Кристијано Роналдо.

Најнови вести

Коронавирус