петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 94
home Познати

Таа е вистинска секс бомба: Новата девојка на Болт претера со нејзиното длабоко деколте (ФОТО)

Таа е вистинска секс бомба: Новата девојка на Болт претера со нејзиното длабоко деколте (ФОТО)

Најбрзиот човек на светот Усеин Болт речиси никогаш не споделува фотографии од својот приватен живот, особено од девојките со кој се забавува.

Но, овој пат атлетичарот направи исклучок и објави провокативна фотографија од неговата девојка.

Неговата девојка Каси Бенет не се срами да ги покаже бујните гради, па длабокото деколте е доказ дека таа зрачи со сексапил.

 

View this post on Instagram

 

Together forever keep watching. @kasi.b #yesyou?

A post shared by Usain St.Leo Bolt (@usainbolt) on

Инаку додека Болт ретко објавува фотографии со неговата девојка, на нејзиниот профил може да се забележат многу заеднички фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kasi J. Bennett (@kasi.b) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kasi J. Bennett (@kasi.b) on

 

View this post on Instagram

 

? The one and only @nikoiwill

A post shared by Kasi J. Bennett (@kasi.b) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kasi J. Bennett (@kasi.b) on

Најнови вести