четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 156
МЕГА БОМБА

АУДИО: Заев вели дека се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов бил криминоген

Во живо

Мицкоски и Мисајловски ја промовираат програмата во скопски Чаир

home Познати

Таа е сопруга на најскапиот репрезентативец на Србија: А кога ќе ги видите нејзините нозе во костим за капење ќе ви се заврти во умот

Таа е сопруга на најскапиот репрезентативец на Србија: А кога ќе ги видите нејзините нозе во костим за капење ќе ви се заврти во умот

Најскапиот фудбалер на Србија и репрезентативец Немања Матиќ важи за еден од фудбалерите кој има најубава сопруга во регионот и пошироко.

Неговата сопруга Александра по една година врска се омажила за фудбалерот на венчавка која се одржала во Лондон.

 

View this post on Instagram

 

🎊🎈❤👨‍👩‍👧‍👦👑

A post shared by AleksandraNFT (@maticaleksandra) on

 

View this post on Instagram

 

🎄⭐️

A post shared by AleksandraNFT (@maticaleksandra) on

Денес тие живеат во околината на Манчестер и имаат две деца, а парот се запознал во 2009 година кога таа имала само 17 години.

 

View this post on Instagram

 

🏖🌝❤

A post shared by Nemanja Matic (@nemanjamatic) on

 

View this post on Instagram

 

✌🏻️💋

A post shared by AleksandraNFT (@maticaleksandra) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AleksandraNFT (@maticaleksandra) on

 

View this post on Instagram

 

🐟🐋🐳🏝☉ #enjoy #sea #love

A post shared by AleksandraNFT (@maticaleksandra) on

Парламентарни избори 2020