петок, 24. септември 2021. Вести денес: 128
home Познати

Таа е прекрасна: Николина позираше во бел костим за капење, сите гледаа на едно место (ФОТО)

Таа е прекрасна: Николина позираше во бел костим за капење, сите гледаа на едно место (ФОТО)

Водителката Николина Пишек крена прашина на социјалните мрежи со својата нова објава.

Имено, една од најатрактивните жени на Балканот објави фотографија на Инстаграм каде позира во едноделен бел костим за капење, така што нејзиниот заоблен задник дојде до израз.

Изгледа прекрасно!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek)

Коронавирус