петок, 30. септември 2022. Вести денес: 67
home Познати

Таа е новата Бонд девојка: Светот полуде по нејзината убавина уште пред да почне снимањето (ФОТО)

Таа е новата Бонд девојка: Светот полуде по нејзината убавина уште пред да почне снимањето (ФОТО)

Продуцентите на Џејмс Бонд неодамна го најавија почетокот на снимањето на најновиот 25-ти филм за познатиот таен агент кој повторно ќе го игра Даниел Крег. Исто така, беа претставени и новите ѕвезди.

Улогата на главниот негативец ќе ја толкува Рами Малек кој го прослави улогата на Фреди Меркјури во “Bohemian Rhapsody”, а исто така беше откриено дека новата “Бонд девојка” ќе биде Ана де Армас.

 

View this post on Instagram

 

@007 #Bond25 ♥️

A post shared by Ana De Armas (@ana_d_armas) on

Нејзините фанови ја дочекале ваквата информација со воодушевување, но имало и такви кои коментирале дека таа е премногу млада за Крег. Сепак, ова нема да биде нивна прва соработка – тие заедно работеа на филмот “Knives Out”.

Ана претходно се појави во филмовите “War Dogs”, “Knock Knock” како и во филмот “Blade Runner 2049” за кој ја доби наградата Сатурн за најдобра споредна улога.

 

View this post on Instagram

 

Happy New Year!!!!! Feliz Año Nuevo!!!! ??? ???????✌?

A post shared by Ana De Armas (@ana_d_armas) on

 

View this post on Instagram

 

this is what I love the most! ??

A post shared by Ana De Armas (@ana_d_armas) on

Најнови вести

Коронавирус