вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 122
home Познати

„Таа е нереална мајка“ – Ана Севиќ се породи неодамна, а во бикини изгледа како вистинска с*кс бомба, стомакот и е рамен како на манекенка (ФОТО)

„Таа е нереална мајка“ – Ана Севиќ се породи неодамна, а во бикини изгледа како вистинска с*кс бомба, стомакот и е рамен како на манекенка (ФОТО)

Популарната пејачка и поранешна водителка Ана Севиќ ова лето изгледа подобро од било кога. Тоа им го докажа и на своите следбеници на социјалните мрежи.

Додека летово уживаше на Црногорското приморје, Ана за на „Инстаграм“ позираше во различни модели на костими за капење.

Во бело бикини, како испружена лежи на голема растегната мрежа…

…Црвен костим за капење со панделка на глава и големи очила за сонце…

…Па се’ до модерен црн едноделен костим за капење во кои оваа атрактивна дама покажа совршена фигура, неодолив сексапил и врвна заводливост. Вистинска секс бомба во костим за капење!

Кој знае дали после ова, Дарко Лазиќ конечно ќе сфати што пропуштил во животот?!

Локални избори 2021