понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 32
home Познати

Таа е навистина згодна, но оваа поза е забегана: Хајди Клум со новата фотографија ги шокираше сите (ФОТО)

Таа е навистина згодна, но оваа поза е забегана: Хајди Клум со новата фотографија ги шокираше сите (ФОТО)

Германската манекенка Хајди Клум неодамна беше критикувана за премногу јавни топлес фотографии и позирање со нејзиниот сопруг, па по разголената фотографија на која ги слика нејзините нокти, таа објави уште една.

Манекенката сподели фотографија со своите следбеници на Инстаграм каде е целосно гола.

Хајди лежи на подот со своето куче, а нејзиниот гол задник е цензуриран.

Фотографот е нејзиниот сопруг Том, а според многумина ова е тотално забегано.

 

View this post on Instagram

 

Let’s go Anton !!!!! It’s Monday 🐾🐶 📸 @tomkaulitz ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Коронавирус