сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 62
home Познати

Таа е најубавата жена на светот, но со овој детаљ ги згрози фановите (ФОТО)

Таа е најубавата жена на светот, но со овој детаљ ги згрози фановите (ФОТО)

Холивудската ѕвезда Анџелина Џоли (45) е меѓу најубавите жени во светот.

Каде и да се појави, таа плени со својата убавина. Но, фановите наместо повторно да бидат воодушевени, сега се згрозени.

Убавата Анџелина беше фотографирана додека уживаше во слободното време со нејзиниот син Пакс, а тие беа фотографирани додека си одеа од еден ресторан во Холивуд.

За оваа пригода, актерката беше во долг лелеав бел фустан и папучи со ниска потпетица, што одговараше со бојата на ременот.

Иако е елегантна и дотерана, едноставна и гламурозна, детаљ ја згрози јавноста. Таа имаше валкани стапала!

Меѓу комплиментите, затоа, се најдоа и лоши коментари и навреди!

 

 

Коронавирус