понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 136
home Познати

Таа е најсексапилната жена на Вимблдон (ФОТО)

Таа е најсексапилната жена на Вимблдон (ФОТО)

Аргентинскиот тенисер, Гвидо Пеља е едно од најголемите изненадувања на овогодишниот Вимблдон.

Од трибините редовно го бодри неговата поубава половина, Стефани Демнер, моделка и Инстаграм блогерка, која има околу 760.000 илјади следбеници.

Таа редовно објавува провокативни фотографии, како и фотоградии каде искажува љубов спрема нејзиниот сакан. Така што, често од своите патувања искуството го споделува и со нејзините следбеници.

Погледнете некои од нејзините фотографии:

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by Stephanie Demner (@stephaniedemner) on

 

 

View this post on Instagram

 

Cuanto falta para #coachella ??? qué look les gusto más?? 1,2 o 3??

A post shared by Stephanie Demner (@stephaniedemner) on

 

 

Коронавирус