вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Таа е мажена, а тој женет: Тоа што му го направи Карлеуша пред сите на Саша Поповиќ ги шокираше сите, особено поради неговата реакција

Таа е мажена, а тој женет: Тоа што му го направи Карлеуша пред сите на Саша Поповиќ ги шокираше сите, особено поради неговата реакција

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша во последното издание на емисијата „Ѕвездите на гранд“ буквално ги шокираше сите откако направи нешто неочекувано.

Имено во една ситуација кога Саша Поповиќ требало да пресече кој кандидат ќе оди понатаму, бидејќи и двата имале по три гласа, а одлуката во полза на Карлеуша му донесе и сочен бакнеж.

Кога таа ја слушна одлуката на Саша стана и скокна од среќа, а потоа со рацете за глава го фати Саша и го бакна право во уста.

Она за што зборуваат сите е тоа што тој на прв поглед се усрамил, но потоа се опуштил и се насмевнал бидејќи му одговарало бакнежот, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус