среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 156
home Познати

Таа е една од најубавите турски актерки, но во вакво издание не сте ја виделе досега (ФОТО)

Таа е една од најубавите турски актерки, но во вакво издание не сте ја виделе досега (ФОТО)

Популарната турска актерка Берѓузар Корел, нам добро позната по улогата на Шехерезад во серијата „1001 ноќ“ во јавноста се појави во целосно невообичаено издание за неа.

Навикнати да ја гледаме секогаш средена и умерена како во серијата, ова дојде како вистинско изненадување.

Во тренерки и виткана коса, актерката изгледа непрепознатливо.