вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 47
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Таа е една од најпосакуваните жени во светот, но кога ќе ја видите во ова издание ќе се извадите од памет (ФОТО)

Таа е една од најпосакуваните жени во светот, но кога ќе ја видите во ова издание ќе се извадите од памет (ФОТО)

Нејзините фотографии секојдневно излегуваат во медиумите и фановите ширум светот се воодушевени.

Но, кога ќе ја погледнете во ова издание, ќе останете шокирани и нема шанси да погодите за кого станува збор.

39-годишната Кортни Кардашијан важи за најубава во славното семејство.

detox

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Заносната црнокоса не пропушта прилика да ги покаже своите облини. На фотографиите на инстаграм изгледа совршено, но фотографите неодамна ја фатија во Лос Анџелес каде изгледаше ужасно.

Бизарна боја на коса, лоша кожа и изглед кој ги изненади сите.

i don’t even know my name anymore, they call me gorgeous

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

phone calls with boo bear

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on