петок, 22. јануари 2021. Вести денес: 146
home Познати

Таа е единствена на естрадата која нема ставено силикони: Рада Манојловиќ ги стисна градите во џиновското деколте (ФОТО)

Таа е единствена на естрадата која нема ставено силикони: Рада Манојловиќ ги стисна градите во џиновското деколте (ФОТО)

Јавноста со години е навикната да ги гледа естрадните ѕвезди во регионот со силикони на себе, па така веќе публиката се навикна да ужива во „вештачката“ убавина што ја поседуваат тие.

Една од пејачките на естрадата која никогаш нема ставено силикони на себе, е Рада Манојловиќ која не се срами да покаже колку добро ја надарила „мајка природа“.

 

View this post on Instagram

 

???

A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) on

Таа овој пат преку социјалните мрежи сподели фотографија на која во преден план се нејзините гради стиснати во длабокото деколте.

Фановите ја преплавија пејачката со позитивни коментари, а дали тоа е навистина така уверете се самите.

 

View this post on Instagram

 

??‍♀️

A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) on

Коронавирус