четврток, 17. јуни 2021. Вести денес: 36
home Познати

Таа е двојничка на Цеца: По нејзината имитација ќе бидете убедени дека ја гледате пејачката на видео снимките (ВИДЕО)

Таа е двојничка на Цеца: По нејзината имитација ќе бидете убедени дека ја гледате пејачката на видео снимките (ВИДЕО)

Една корисничка на социјалната мрежа „Тик-Ток“ под името Драгана, го привлече целото внимание во јавноста со своите имитации на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Споменатата девојка многу наликува на Цеца, а во видеата кои ги снима самата Драгана, многумина мислеа дека тоа е навистина Цеца.

@draganaaaa1😘#tiktoksrbija #tiktokbalkan #cecaraznatovic

♬ original sound – DANYELL DIOR

Со своите имитации таа многумина воодушеви, а нејзините видео снимки има и по 200 илјади прегледи.

@draganaaaa1#tiktoksrbija #tiktokbalkan #cecaraznatovic♬ original sound – CECA RAŽNATOVIĆ

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија