понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 59
home Познати

Таа беше најпосакувана жена во Југославија и ги имаше најубавите нозе, а денес нејзината внука заведува како никоја друга (ФОТО)

Таа беше најпосакувана жена во Југославија и ги имаше најубавите нозе, а денес нејзината внука заведува како никоја друга (ФОТО)

Јелена Бабиќ има 27 години, а повеќе е позната по прекарот Хелен. Овој српски модел го донесе светот на модата на колена и со години живее во странство.

Висока, русокоса и убава, а многумина се прашуваат од кога ги наследи толку долгите нозе и убавина.

За јавноста е малку познато дека нејзината тетка е познатата пејачка Снежана Снеки Бабиќ.

 

View this post on Instagram

 

Somwhere in between sky and sea… ?⛵️☀️ #endless #summer #sea #bikini

A post shared by Helen Babic (@helen_babic) on

Коронавирус