четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Свршеникот и пукаше во главата па се самоуби: Актерката која доживеа пекол пред неколку месеци има нова љубов (ФОТО)

Свршеникот и пукаше во главата па се самоуби: Актерката која доживеа пекол пред неколку месеци има нова љубов (ФОТО)

Српската актерка која на сите им стана добро позната откако нејзиниот свршеник се обиде да ја убие пукајќи и во главата па се самоуби има нова љубов.

Имено Ивана Панзаловиќ која минатата година преживеа вистински пекол приреден од нејзиниот свршеник познатиот хирург Срѓан, осум месеци по трагедијата изгледа дека повторно се заљубила.

Младата актерка на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледа како момче ја допира за нејзината нога.

-Може и вака, напиша актерката и ја сподели фотографијата.

 

Qatar 2022