вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 142
home Познати

Свршеницата на Вељко Ражнатовиќ се огласи по неговата повреда

Свршеницата на Вељко Ражнатовиќ се огласи по неговата повреда

Синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ се повредил, а сега се огласи неговата свршеница.

Како што пренесуваат српските медиуми, Вељко ги повредил ребрата поради што го откажал учеството на боксерската турнеја, па следните недели ќе мора да се одмара.

Убавата Богдана на својот партнер му порача дека тој и е живот.

„Никогаш никој не сум сакала толку. Мојот живот“, напиша идната снаа на Цеца.

Коронавирус