вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 4
home Познати

Свршеницата на Роналдо сакаше да покаже дека е домаќинка, но никој не го забележа тоа- сите ја гледаа Георгина таму долу (ФОТО)

Свршеницата на Роналдо сакаше да покаже дека е домаќинка, но никој не го забележа тоа- сите ја гледаа Георгина таму долу (ФОТО)

Свршеницата на Кристијано Роналдо вчера буквално ги запали социјалните мрежи откако сподели фотографија на која позира по дома.

Имено таа сподели фотографија во домашна атмосфера како пегла алишта облечена во тесни памучни тренерки.

Фановите веднаш освен пофалбите за тоа дека изгледа совршено како вистинска домаќинка ја пофалија Георгина и дека поседува совршен задник.

Коронавирус