сабота, 28. март 2020. Вести денес: 91
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Свршеницата на Дарко Лазиќ блесна во венчаница- тоа што и го порача пејачот ќе ве наежи (ФОТО)

Свршеницата на Дарко Лазиќ блесна во венчаница- тоа што и го порача пејачот ќе ве наежи (ФОТО)

Свршеницата на Дарко Лазиќ, Марина го отвори „Wedding Weekend“ и се појави во венчаница.

Имено на првиот ден од ревијата многу познати прошетаа по пистата облечени во венчаници во различни стилови.

Марина се најде во улога на невеста, а призна дека за прв пат облекува венчаница, но дека многу пријатно се чувствува во неа.

Таа изјавила дека Дарко бил воодушевен од нејзиниот изглед, па и испратил порака дека едвај чека да ја види во венчаница на нивната свадба.