петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Светски познатата раперка своите обожаватели ги почести со провокативно видео

Светски познатата раперка своите обожаватели ги почести со провокативно видео

Американската пејачка и раперка Кеша ги почести своите обожаватели на Инстаграм и Фејсбук со видео од себеси во долна облека и широка тексас-кошула.

„Ми беше здодевно, па направив песна за вас ’животни‘ низаедни. И мало видео насловено ’Дома сам(а)‘,“ вели пејачката во описот на песната.

Како и цел свет, така и Кеша е во самиоизолција, па периодов поголемиот дел од времето го минува дома, но сама. Затоа, во скоро секое видео за следачите, тaa вметнува исечоци од надалеку познатиот филм „Дома сам“.

‪I’ve been bored at home so I made a song for u animals!!! And a little video ??It’s called HOME ALONE… dedicated to…

Gepostet von Kesha am Donnerstag, 16. April 2020