четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 58
home Познати

Светски познатата инфлуенсерка жестоко ја испровоцира Карлеуша – на лицето и ги залепи најгрдите зборови за една жена (ФОТО)

Светски познатата инфлуенсерка жестоко ја испровоцира Карлеуша – на лицето и ги залепи најгрдите зборови за една жена (ФОТО)

Најпознатата светска транс инфлуенсерка Никита Драгун објави провокативен видео спот и песна на својот Инстаграм профил,

И сето тоа немаше да биде во центарот на вниманието во регионот, се доколку не ја испровоцира српската пејачка Јелена Карлеуша во својот спот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Venus Xtravaganza (@nikitadragun)

Имено она што е шокантно во еден дел од песната е споменувањето на пејачката Карлеуша.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Venus Xtravaganza (@nikitadragun)

„Јас го носев ова прва“ се наведува во текстот, а во позадина оди фотографијата од Јелена на чија глава има натпис кој алудира на машки полов орган.

Најнови вести

Локални избори 2021