петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 121
home Познати

Светската пејачка позираше гола со својот пријател во бањата, додека тој извршуваше нужда: „Ова е природата на пријателството“ (ФОТО)

Светската пејачка позираше гола со својот пријател во бањата, додека тој извршуваше нужда: „Ова е природата на пријателството“ (ФОТО)
CHANGSHA, CHINA - FEBRUARY 08: Singer Jessie J performs on the stage during Hunan Television new year gala at Hunan International Conference and Exhibition Center on February 8, 2018 in Changsha, China. (Photo by VCG/VCG via Getty Images)

Славната британска пејачка Џеси Џеј ги остави во неверување своите фанови на денот на нејзиниот роденден.

Имено таа објави фотографија на својот Инстаграм профил од тоалетот во кој таа е како од мајка родена заедно со нејзиниот пријател.

-Оваа фотографија говори за природата на нашето пријателство, вели пејачката во описот на фотографијата на која таа позира во туш кабината, додека нејзиниот пријател седи на веце шолјата.

Инаку пејачката вчера го прослави својот 31 роденден.

Коронавирус