понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 41
home Познати

Светот шокиран од првиот збор што го изговорил Арчи – принцот Хари со неверојатно откритие за својот син

Светот шокиран од првиот збор што го изговорил Арчи – принцот Хари со неверојатно откритие за својот син

Принцот Хари се појави во шоуто на Џејмс Корден. Тој раскажа за секојдневниот живот, откри неколку семејни тајни и не го криеше воодушевувањето од синот Арчи. Една од неговите изјави го привлече вниманието на корисниците на Интернет.

Тој не го криеше својот ентузијазам кон неговиот син. Арчи ќе наполни две години во мај.
– Тој е многу смешен, има неверојатна личност. Тој веќе комбинира три или четири зборови и пее песни, откри принцот Хари. Го откри и првиот збор што го изговори Арчи, а тоа било „крокодил“.

Изјавата на овој принц беше од голем интерес за корисниците на Интернет, кои потсетија дека во јуни 2020 година, списанието „Ју-Ес Викли“ ги спомна зборовите што ги изговори Арчи. Овие беа: „мама“, „тато“, „книга“ и „куче“. Имаше критички коментари на социјалните мрежи на Корден. Корисниците на Интернет напишаа:

– Сите родители се убедени дека нивното прво дете е многу светло и талентирано, но Хари е предалеку во ова верување.

Најнови вести

Коронавирус