среда, 3. март 2021. Вести денес: 31
home Познати

Светот шокиран: Ќерката на Анџелина Џоли ќе стане момче (ФОТО)

Светот шокиран: Ќерката на Анџелина Џоли ќе стане момче (ФОТО)

Ќерката на Анџелина Џоли, Шајло уште од мала претпочита да носи машки фризура, панталони и темна облека.

Првата ќерка на актерката сега има 12 години и желбата да изгледа како момче, се чини, не е само фаза.

Според американските медиуми, девојчето е веќе во процесот за промена на полот.

Терапијата со хормони и придружните третмани се на трошок на Џоли, а Бред Пит и неговото семејството, наводно, не се согласуваат со тоа.

Коронавирус