недела, 24. септември 2023. Вести денес: 10
home Познати

Светот се згрози од нејзиниот природен изглед: Сопругата на Џон Леџенд по грешка ја сврти предната камера и имаше што да покаже

Светот се згрози од нејзиниот природен изглед: Сопругата на Џон Леџенд по грешка ја сврти предната камера и имаше што да покаже

Манекенката Криси Тајген која е сопруга на популарниот пејач Џон Леџенд важи за жена која не се срами од ништо во животот, ниту пак од своето тело.

Таа во минатото ја шокираше јавноста откако се фотографираше гола како го дои детето, ги покажа стриите кои ги добила во бременоста, а овој пат покажа друг дел од своето тело.

Со оглед на тоа дека се работи за фотографија кој никој не би ја објавил на Инстаграм, Криси е жена за секоја пофалба, погледнете.