вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 2
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Светот полуде по неа: Новата девојка на синот на Бекам е копија на неговата мајка Викторија (ФОТО)

Светот полуде по неа: Новата девојка на синот на Бекам е копија на неговата мајка Викторија (ФОТО)

Семејството Брекам можеби не е често во медиумите, но кога се во прашање децата, медиумите секогаш имаат полни раце работа.

Овој пат светските медиуми го пофалија синот на Бекам и Викторија, Бруклин поради изборот на неговата нова девојка.

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by bb🌷 (@brooklynbeckham) on

Имено манекенката Хана Крос  многу наликува на неговата мајка, а двајцата речиси секаде се појавуваат заедно.

 

View this post on Instagram

 

Amazing show @davidbeckham ❤️❤️ @kentandcurwen #LFMW #AW19

A post shared by Hana (@hancross) on

 

View this post on Instagram

 

HAPPY NEW YEAR❤️

A post shared by Hana (@hancross) on

 

View this post on Instagram

 

All I want for Christmas is…❤️

A post shared by Hana (@hancross) on

Коронавирус